"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Zdrowie Kobiety
  • 0

Zdrowie Kobiety

Kategoria:

Medycyna

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-245-1784-8
Ilość stron: 320
Oprawa: Twarda
Format: 19x26

Cena:

30.00 zł
Produkt dostępny: Tak
schowek

Opis:

Kobiety interesują się swoim zdrowiem i chcą wiedzieć, jak najlepiej o nie dbać. Niniejsza książka powstała właśnie z tych pragnień - napisała ją grupa ekspertek pod redakcją dr med. Sandhyi Pruthi z Kliniki Mayo w Rochester w USA. Specjalistki dzielą się swoją rozległą wiedzą na temat najważniejszych aspektów zdrowia kobiet. Znajdziesz tu:
odpowiedzi na pytania dotyczące właściwego stylu życia, w tym kwestii ginekologicznych, antykoncepcji i seksu, ciąży, zdrowia psychicznego, menopauzy, raka piersi, chorób serca itd.;
wskazówki i praktyczne porady, co zrobić, aby cieszyć się dobrą kondycją i zapobiegać chorobom;
opisy potencjalnych zagrożeń dla zdrowia i ocenę najlepszych metod profilaktycznych, a także objaśnienie diagnoz i kuracji;
holistyczne podejście do leczenia i analizę wszystkich możliwości terapii według medycyny tradycyjnej oraz niekonwencjonalnej.
Dr med. Sandhya Pruthi jest doradcą na Oddziale Medycyny Wewnętrznej Kliniki Mayo, adiunktem w Wyższej Szkole Medycznej Kliniki Mayo, specjalistką medycyny rodzinnej i dyrektorem Kliniki Diagnostycznej Chorób Piersi. W swej pracy naukowej zajmuje się profilaktyką raka piersi. Dr med. Petra M. Casey pracuje jako doradca na Oddziale Ginekologiczno-Polożniczym Kliniki Mayo i adiunkt w Wyższej Szkole Medycznej Kliniki Mayo. Jest ginekologiem-połoznikiem z dodatkową specjalizacją w dziedzinie menopauzy i antykoncepcji. Jej badania i publikacje naukowe poświęcone są tematyce antykoncepcji i edukacji lekarskiej. Dr med. Jacqueline M. Thielen doradca na Oddziale Medycyny Wewnętrznej Kliniki Mayo i wykładowca w Wyższej Szkole Medycznej Kliniki Mayo. Jest internistką oraz pracownikiem naukowym Kliniki Zdrowia Kobiet i Wydziału Ogólnej Medycyny Wewnętrznej. Dr med. Ann Vincent internistką zatrudniona jako doradca na Oddziale Medycyny Wewnętrznej Kliniki Mayo oraz adiunkt w Wyższej Szkole Medycznej Kliniki Mayo. Pełni także funkcję dyrektora Kliniki Fibromyalgii i Chronicznego Zmęczenia i pracuje naukowo na Wydziale Ogólnej Medycyny Wewnętrznej.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij