"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Wiersze Dla Dzieci - Krasicki, Mickiewicz, Fredro
  • 0

Wiersze Dla Dzieci - Krasicki, Mickiewicz, Fredro

Kategoria:

Wiersze

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-62233-16-8
Ilość stron: 32
Oprawa: Twarda
Format: Wiersze

Cena:

9.00 zł
Produkt dostępny: Tak
schowek

Opis:

Ignacy Krasicki, Adam Mickiewicz, Aleksander Fredro - Wiersze dla dzieci PAWEŁ, GAWEŁ i inni Znacie? Znamy! To posłuchajcie, co się zdarzyło, gdy: Pies szczekał na złodzieja, całą noc się trudził; co się przydarzyło lisowi, który: Już był w ogródku, już witał się z gąską; i o tym, że: Osiołkowi w żłoby dano, W jeden owies, w drugi siano. Zobaczcie, jaki morał wynika z bajek napisanych przez wielkich polskich poetów. W tomiku zebrano znane i mniej znane wiersze Ignacego Krasickiego, Adama Mickiewicza, i Aleksandra Fredry. Poznajcie ciekawe i pouczające historie! Dawno, dawno temu... poeci pisali wiersze dla dzieci.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij