"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Wiersze Dla Dzieci - Jan Kazimierz Siwek
  • 0

Wiersze Dla Dzieci - Jan Kazimierz Siwek

Kategoria:

Wiersze

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-62233-01-4
Ilość stron: 35
Oprawa: Twarda
Format: A4

Cena:

9.00 zł
Produkt dostępny: Nie
schowek

Opis:

Ciuchcia Pędziszyna mknie co pary w tłokach, żeby zabrać Was w podróż do wierszowanej krainy, tam czeka na Was autor, Jan Kazimierz Siwek, który - jak zapewne Wy - uwielbia wiersze Jana Brzechwy. Pewnie dlatego wiersze w tym tomiku są pełne humoru i bawią do łez. Niezwykłe historie przydażaja sie na każdym kroku - nawet wierszokleta szukał rymów u... rymarza, a autor dostał medal na olimpiadzie... zwierząt. Chcesz wiedzieć za co? To wsiadaj w biego do jednego z wagoników Ciuchci Pedziszyny i ruszaj do wierszowanej krainy. Spotkasz tam również Chrząszcza Szczebrzeszyńskiego z wiersza Jana Brzechwy. W tomiku wiersze, które rozweselą nawet najsmutniejszą dziecięcą buzię, m.in.: -Pan Dodek
-Doktor Jan Szlaban
-Wierszokleta Błażej Tyka
-Pan Gwidon

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij