"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Wielka Księga Eksperymentów
  • 0

Wielka Księga Eksperymentów

Kategoria:

Dla Młodzieży

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-7711-026-3
Ilość stron: 262
Oprawa: Twarda
Format: 17,5x24

Cena:

29.90 zł
Produkt dostępny: Nie
schowek

Opis:

Poznawanie tajemnic nauki jeszcze nigdy nie było tak pasjonujące Dziesiątki prostych do wykonania doświadczeń pozwoli zgłębić sekrety powietrza wody i światła ruchu ciał magnetyzmu i elektryczności chemii i ludzkich zmysłów. Sam lub w towarzystwie przyjaciół będziesz mógł bawić się wywołując widowiskowe prawie magiczne efekty które nie tylko cie zadziwią ale i pomogą zrozumieć jak działają koła zębate spadochrony czy wyłączniki. Każda strona każde doświadczenie będzie kolejnym etapem fantastycznej podróży po świecie nauki A dla wszystkich rodziców dociekliwych dzieci oraz dla nauczycieli przyrody w szkołach książka ta będzie wspaniałą pomocą.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij