"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Twoje Najpiękniejsze Zdjęcia
  • 0

Twoje Najpiękniejsze Zdjęcia

Kategoria:

Inne

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-7447-107-7
Ilość stron: 128
Oprawa: Twarda
Format: 22x28,5

Cena:

19.90 zł
Produkt dostępny: Tak
schowek

Opis:

Robienie zdjęć to prawdziwa frajda. Jednak pełnej przyjemności dostarcza wówczas, kiedy oglądając efekty naszej pracy jesteśmy z niej całkowicie zadowoleni. Tymczasem nie zawsze się to udaje...
Właśnie dlatego powstała ta książka - ma służyć wszystkim lubiącym fotografowanie, pomagając im uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Dlatego tak wiele miejsca poświęcono tu omówieniu najróżniejszych sytuacji, w których zwykle sięgamy po aparat. Mają one uświadomić, że dobre zdjęcie to wypadkowa wielu elementów, decydujących o ostatecznym efekcie. Uzupełnieniem tekstów są starannie wybrane fotografie, ilustrujące opisywane zagadnienia.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij