"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Sprawny Umysł
  • 0

Sprawny Umysł

Kategoria:

Dla Młodzieży

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-7684-081-9
Ilość stron: 350
Oprawa: Twarda
Format: 22x28

Cena:

40.00 zł
Produkt dostępny: Nie
schowek

Opis:

Chcesz usprawnić pamięć, poprawić koncentrację i logiczne myślenie? Chciałbyś przywrócić zdolność uczenia się? Chcesz poznać tajemnicę pracy mózgu, zagrożenia, choroby i najnowsze metody ich leczenia? Książka Sprawny umysł zabierze cię w fascynującą podróż. Pamięć, koncentracja, logiczne myślenie – w 11 rozdziałach znajduje się dokładne omówienie funkcji mózgu, opis jego pracy, testy, które pomogą ci się sprawdzić, praktyczne porady oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia, aby stopniowo i efektywnie móc usprawnić swój umysł. Dodatkowo, w trzech specjalnych częściach, proponujemy:
- gry, które pobudzają sprawność logicznego myślenia i zapamiętywania oraz ćwiczą zmysł obserwacji – słowem stymulacja przez zabawę;
- ćwiczenia fizyczne, które uaktywniają pracę szarych komórek, poprawiają ostrość widzenia, równowagę, wspomagają koordynację obydwu półkul mózgowych oraz uwalniają od stresu i napięć;
- przepisy kulinarne zawierające odpowiednio dobrane potrawy, które pomogą lepiej odżywiać i chronić mózg, pobudzać jego regenerację i utrzymywać go w najwyższej formie.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij