"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Sekrety Medycyny Alternatywnej
  • 0

Sekrety Medycyny Alternatywnej

Kategoria:

Medycyna

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-60530-85-6
Ilość stron: 478
Oprawa: Twarda
Format: 20x26

Cena:

35.00 zł
Produkt dostępny: Tak
schowek

Opis:

Czym wytłumaczyć sukces medycyny alternatywnej, skoro jest ona nadal słabo znana, często dość tajemnicza, żeby nie powiedzieć – mroczna? Jak ją traktować, skoro jej założenia są z reguły niesprawdzalne, a mechanizmy działania nieznane? Obecny rozkwit medycyny alternatywnej tłumaczy się przede wszystkim coraz większą dojrzałością współczesnych pacjentów, podwyższonym poziomem świadomości i odpowiedzialności za swoje życie oraz końcem ślepej wiary w złożony świat nauki i techniki. Wziąć zdrowie w swoje ręce, aktywnie uczestniczyć w procesie zdrowienia, nauczyć się zachowań, które zapobiegają chorobom – oto najważniejsze przesłanie tej książki. Znajdują się w niej obiektywne informacje o głównych nurtach medycyny alternatywnej od pewnych i sprawdzonych po bardziej dyskusyjne. Zawiera ona także wiedzę o podstawowych założeniach medycyny alternatywnej, o proponowanych przez nią sposobach leczenia, wskazaniach i przeciwwskazaniach do terapii naturalnych, opiniach naukowych na ich temat, polecanych specjalistach i zaleceniach praktycznych. Książka omawia około 100 najczęściej występujących chorób i przypisanych im propozycji leczenia metodami medycyny alternatywnej: od pierwszych kroków, jakie można podjąć, czekając na konsultację ze specjalistą, poprzez szczegółowe porady, jak szybciej wyzdrowieć i co zrobić, by uniknąć nawrotu choroby. Medycyna konwencjonalna i alternatywna nie wykluczają się, ale z założenia powinny się uzupełniać. Pierwsza może tylko naprawiać to, co już uległo uszkodzeniu, druga – pomaga żyć. Książka ta pozwala dokonać najlepszego wyboru terapii i odkryć dobrodziejstwa medycyny alternatywnej.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij