"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Rysuj Szlaczki
  • 0

Rysuj Szlaczki

Kategoria:

Inne

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-64859-59-5
Ilość stron: 64
Oprawa: Miękka
Format: 20,5 cm x 14,6 cm

Cena:

4.90 zł
Produkt dostępny: Tak
schowek

Opis:

Nasze ćwiczenia „Rysuj szlaczki” są doskonałą propozycją dla dziecka, które rozpoczyna przygodę z nauką pisania. Rysowanie szlaczków jest najlepszym rozwiązaniem dla ćwiczenia motoryki ręki dziecka oraz przygotowaniem do pisania. Uczy się ono dzięki temu prawidłowego trzymania ołówka, ale także ćwiczy cierpliwość i dokładność. Nasze szlaczki są zróżnicowane, od najłatwiejszych do tych nieco trudniejszych, ale dzięki  temu uniwersalnie dopasujesz je do wieku Twojego dziecka. To 64 strony propozycji, z których możesz skorzystać także w czasie pierwszych lekcji w szkole

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij