"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Rymowanki Naszego Dzieciństwa
  • 0

Rymowanki Naszego Dzieciństwa

Kategoria:

Rymowanki

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-63546-05-2
Ilość stron: 108
Oprawa: Twarda
Format: 22x27

Cena:

19.90 zł
Produkt dostępny: Tak
schowek

Opis:

Siała baba mak, Tańcowała ryba z rakiem czy Lata osa koło nosa to wierszyki znane wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom i dziadkom. W książeczce zebrano przekazywane z pokolenia na pokolenie rymowanki, kołysanki, pokazywanki, piosenki wyliczanki oraz fragmenty bajek, które na długo zajmą uwagę zarówno małych, jak i większych dzieci. Całości dodają uroku barwne, wesołe ilustracje, które wraz z wierszykami uczynią z Rymowanek ulubioną czytankę Twojego Dziecka – rozśmieszą je, gdy będzie smutne, w dzień umilą mu zabawę, a wieczorem ukołyszą ją do snu. Rymowanki znacznie poszerzają zasób słownictwa dziecka, a ich powtarzanie pomaga w ćwiczeniu pamięci.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij