"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Polskie Stolice Futbolu
  • 0

Polskie Stolice Futbolu

Kategoria:

Albumy

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-7835-002-6
Ilość stron: 320
Oprawa: Twarda
Format: 23,5x29,5

Cena:

15.00 zł
Produkt dostępny: Tak
schowek

Opis:

Album Polskie Stolice Futbolu ukazuje piękno czterech polskich miast, w których odbyły się mecze podczas piłkarskich mistrzostw Europy w 2012r. Wydawca nie chciał skupić się wyłącznie na zdjęciach i informacjach związanych z emocjonującymi wydarzeniami sportowymi. Zaprezentowane w albumie fotografie i opowieści są zachętą do poznania polskich miast, zobaczenia ich najciekawszych, znaczących czy urokliwych miejsc. Gdańsk, Poznań, Warszawa i Wrocław są miastami z wielkimi tradycjami, pełnymi miejsc ważnych dla historii Polski i Europy. Album z fotografiami poświęcony tym czterem miastom, a także ich piłkarskim arenom, może przybliżyć gościom z zagranicy Polskę i urodę jej miast, zaś dla nas wszystkich być pamiątką niecodziennego wydarzenia, jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij