"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Najpiękniejsze Wiersze dla Dzieci
  • 0

Najpiękniejsze Wiersze dla Dzieci

Kategoria:

Wiersze

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-61178-06-4
Ilość stron: 142
Oprawa: Twarda
Format: A4

Cena:

15.00 zł
Produkt dostępny: Nie
schowek

Opis:

Wśród autorów znani i lubiani poeci, m.in.: Jan Brzechwa, Wanda Chotomska, Marta Berowska, Zofia Baszczyńska, Kazimiera Iłłakowiczówna, Stanisław Jachowicz, Jan Siwek, Maria Konopnicka, Julian Tuwim, Natalia Usenko, Danuta Wawiłow.
Wiersze zostały ułożone tematycznie. W tej książeczce spotkacie swoich rówieśników - nie zawsze grzeczne dzieciaki, przeczytacie się, że zwykłe rzeczy mogą być niezwykłe, przeniesiecie się do baśniowej krainy Andersena, wyruszycie w kosmiczną podróż lub podróż po bocianie. Piękne kołysanki, w większości publikowane w tym zbiorze po raz pierwszy, ukołyszą Was do dobrego snu.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij