"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Najpiękniejsze Baśnie Europy
  • 0

Najpiękniejsze Baśnie Europy

Kategoria:

Baśnie

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-78355-010-1
Ilość stron: 301
Oprawa: Twarda
Format: 22x28

Cena:

35.00 zł
Produkt dostępny: Tak
schowek

Opis:

Ta książka powstała dla nas, naszych dzieci i wnuków. Podobnie jak wszyscy rodzice i dziadkowie w wielu krajach świata uspokajamy i usypiamy dzieci opowiadając im bajki i czytając baśnie. Ciepłe brzmienie naszego głosu i bliskość fizyczna sprawiają, że dziecko czuje się bezpieczne i odprężone. Z ufnością wkracza w świat księżniczek, wróżek, zaczarowanych przedmiotów i postaci, dobrych i złych krasnali,potworów, smoków i trolli. Wspaniałe kolorowe ilustracje pomagają rozbudzić wyobraźnię, a ekscytująca fabuła i galeria pojawiających się w książce postaci rozwija u dziecka wrażliwość, zdolność logicznego myślenia, umiejętność odróżniania dobra od zła. Nie pozwólmy, by te przeżycia, które pamiętamy z dzieciństwa, naszym dzieciom pozostały nieznane. Telewizja, Internet i multimedia nie zastąpią ukochanej książki ofiarowanej przez rodziców czy dziadków.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij