"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Maria Konopnicka - Wiersze Dla Dzieci
  • 0

Maria Konopnicka - Wiersze Dla Dzieci

Kategoria:

Wiersze

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-8-362233-33-5
Ilość stron: 112
Oprawa: Twarda
Format: 21,5x30,0

Cena:

15.00 zł
Produkt dostępny: Tak
schowek

Opis:

Maria Konopnicka pisała dla dzieci i o dzieciach: o zabawach chłopców i dziewcząt (Na zasadzce, Sposób na laleczkę), o strachu i odwadze (Stefek Burczymucha, Ślizgawka), o radości i przygodzie (Trąbka, podróż na bocianie), a także o trudniejszych tematach: potrzebie szacunku dla zwierząt (Prośba Filusia, Komedia przy myciu), wstydzie (Skrucha Józi) i smutku (Pogrzeb ptaszka). Miłość o ziemi ojczystej potrafiła ująć w proste i piękne słowa (Pojedziemy w cudny kraj), a rodzima przyroda budziła jej zachwyt (W polu, W lesie, Nasze kwiaty). Przypominała o wartości tradycji (Świerszczyk, Stary zegar od pradziada) i bawiła słuchaczy wesołymi historyjkami (Muchy samochwały, Żabka Helusi, Przy mrowisku).

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij