"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Jak Obniżyć Cholesterol?
  • 0

Jak Obniżyć Cholesterol?

Kategoria:

Medycyna

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-60530-91-7
Ilość stron: 256
Oprawa: Twarda
Format: 18x26

Cena:

15.00 zł
Produkt dostępny: Tak
schowek

Opis:

Ta książka jest nie tylko o cholesterolu, bo nie tylko on jest odpowiedzialny za choroby serca. Winowajcami są również nadciśnienie tętnicze, cukrzyca oraz inne, nowo poznane czynniki, o których się z niej dowiesz. Proponowany przez międzynarodowy zespół specjalistów 12-tygodniowy program (w którego skład wchodzą ćwiczenia fizyczne, dieta i suplementacja) pozwala obniżyć poziom cholesterolu we krwi nawet o 30 mg%, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia zawału serca lub udaru mózgu, a także ryzyko wystąpienia cukrzycy, nowotworu i przypuszczalnie również choroby Alzheimera. W książce znajdziesz wiele szczegółowych informacji, m.in.:
- jaki rodzaj tłuszczu jest zdrowy i poprawia stan tętnic czy niedokrwistość tarczycy może podwyższać poziom cholesterolu
- jakie suplementy diety powinny przyjmować osoby zażywające leki  z grupy statyn
- jakie produkty zmniejszają wchłanianie tłuszczu z pożywienia
- jaki typ osobowości sprzyja rozwojowi choroby serca oraz jakie podejście do życiowych problemów pozwala zmniejszyć jej ryzyko. Ten poradnik niezbędny jest w każdym domu.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij