"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Ilustrowana Encyklopedia - Odkrycia i Wynalazki
  • 0

Ilustrowana Encyklopedia - Odkrycia i Wynalazki

Kategoria:

Encyklopedie

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-62413-92-8
Ilość stron: 80
Oprawa: Twarda
Format: 15x21

Cena:

5.00 zł
Produkt dostępny: Nie
schowek

Opis:

Seria wielu wynalazków i odkryć w historii sprawiła, że istnieją dobrze nam znane szczegóły codzienności. Plan rozwoju ludzkości bywał nieregularny i nieprzewidywalny, lecz rzadko zapomina się dobre pomysły. Są one zapożyczane, kopiowane i szeroko rozpowszechnianie, sprawiając, że luksusy jednej epoki stają się koniecznością następnej. Dwa miliony lat epoki kamienia łupanego reprezentują pierwszy długi okres odkryć u początków historii ludzkości. Niektóre artefakty z epoki kamienia łupanego mają wymiar niemal wynalazków. Wynalazkiem może być nowy produkt lub nowy sposób robienia czegoś. Wynalazki objawiają się na wiele sposobów. W większości przypadków wynalazki się pojawiają, jako wynik czyichś prób rozwiązania jakiegoś problemu. Czasem wynalazki są dziełem przypadku. Ta książka pomoże Wam poznać niektóre odkrycia i wynalazki, które wpłynęły najbardziej na obecny kształt świata.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij