"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Bet Your Brain
  • 0

Bet Your Brain

Kategoria:

Gry i zabawy

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol:
Ilość stron: 0
Oprawa: Twarda
Format: 26,5x26,5x7,5

Cena:

49.00 zł
Produkt dostępny: Nie
schowek

Opis:

Bet Your Brain® jest całkiem nową, oryginalną grą planszową dla dorosłych. Pytania, zasady gry, karty, plansza – wszystkie elementy są nowe i niepodobne do gier, które znacie. W USA gra została nawet opatentowana.
Gra została opracowana z myślą o was wszystkich, zarówno osób, które uwielbiają quizy z wiedzy ogólnej, jak i tych, które jak dotąd uważały, że są one za nudne albo za trudne. Najistotniejsze jest, by każdy gracz świetnie się bawił i by rozgrywka dawała przyjemność. Gra została przetestowana przez osoby, które uwielbiają quizy z wiedzy ogólnej, jak i przez osoby mające do nich sceptyczny stosunek. Wszyscy testujący grę byli zaskoczeni, jak wiele daje ona zabawy, a sceptycy z radością odkryli, że quizy z wiedzy ogólnej mogą dawać wiele rozrywki.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij