"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Baśnie - Hans Christian Andersen
  • 0

Baśnie - Hans Christian Andersen

Kategoria:

Baśnie

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-61178-39-2
Ilość stron: 592
Oprawa: Twarda
Format: Dla dzieci

Cena:

40.01 zł
Produkt dostępny: Nie
schowek

Opis:

W baśniach Andersena znajdujemy zawsze jakąś głębszą myśl, jakąś wskazówkę moralną. Baśnie jego jednak nigdy nie są w natrętny sposób dydaktyczne. Stanowią osobną pozycję w baśniowej literaturze całego świata. Ich wielka poetyczność, ich wzruszajaca treść, a przy tym głębokie humanistyczne wyczucie spraw społecznych, wrażliwość na ludzką krzywdę i niedolę zapewnily im ogromną poczytność wśród małych i dorosłych czytelników we wszystkich niemal częściach swiata. Jest to pierwsza z trzytomowej serii bogato ilustrowanych ksiązek, w których znajdują się nieśmiertelne historie, m.in.: - Stara latarnia uliczna
- Calineczka
- Mała syrena
- Latający kufer
- Imbryk Piękne ilustracje wykonali Kamila Štanclová oraz Dušan Kállay

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij