"Książka, literatura, poezja - nigdy nie narzuca nam tempa życia – jest Twoim Przyjacielem, w przygodzie wzruszeń, przemyśleń, o wielkiej dyskrecji wspólnego przebywania…"

Jerzy Ł. Sylwian
Schowek

Schowek jest pusty

Kategorie

Atlas Świata Dla Młodych Odkrywców
  • 0

Atlas Świata Dla Młodych Odkrywców

Kategoria:

Dla Młodzieży

Wydawnictwo

MARTEL

ISBN/Symbol: 978-83-7791-049-8
Ilość stron: 68
Oprawa: Twarda
Format: 23X30,5

Cena:

15.00 zł
Produkt dostępny: Nie
schowek

Opis:

Atlas został opracowany z myślą o tych, którzy interesują się geografią, lubią podróżować i gromadzić wiedzę o poszczególnych zakątkach świata. Atlas zawiera: - Logiczny i przejrzysty układ - Starannie wykonane mapy fizyczne i krajobrazowe oraz uzupełniające je mapki tematyczne - Charakterystykę flory i fauny, klimatu i uwarunkowań geograficznych Polski oraz kontynentów - Dane statystyczne dołączone do poszczególnych map oraz zdjęcia uzupełniające mapy - Informacje o organizacjach międzynarodowych i dane dotyczące konfliktów zbrojnych oraz ataków terrorystycznych w ciągu ostatnich szesnastu lat - Piękne ilustracje i zdjęcia.

Opinie klientów

  • Zaloguj się, aby dodać opinię
Poleć znajomemu Drukuj kartę produktu Produkty z tej kategorii

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij